Izložba „Nema razlike“ u Etnografskom muzeju u Beogradu

Датум објаве: 12.03.2013.

Izložba "Nema razlike"  u Etnografskom muzeju u Beogradu

Izložbom fotografija koja ilustruje svakodnevicu korisnika DB Obrenovac, pod nazivom „Nema razlike,“ autora Vukašina Ljuštine, obeležavamo početak saradnje između Etnografskog muzeja i Centra, koja je započeta potpisivanjem Protokola o saradnji u Februaru 2013. godine.

Protokolom su definisane brojne zajedničke aktivnosti koje će se sprovoditi tokom cele godine u koje će biti uključeni svi Dnevni boravci Centra na teritoriji Grada Beograda a podrazumeva saradnju u proširenju oblika radno – okupacionog tretmana korisnika Centra.

Izložbu su otvoriti Vesna Dušković pom. direktora Etnografskog muzeja i Rajko Marin direktor Centra. Događaj su upotpunili učenici muzičke škole „Slavenski“. Otvaranju je prisustvovao i član Gradskog veća Darko Božić.

Foto: Nikola Radulović i Violeta Ivanović (Još fotografija ovde)