Novogodišnja proslava u DB Obrenovac

Датум објаве: 20.02.2013.

Novogodišnja proslava u DB Obrenovac

U DB Obrenovac je 27. Decembra održana proslava povodom predstojećih novogodišnjih i božićnih praznika. Proslavi su prisustvovali predstavnici političkih organizacija, preduzeća i škola koji su korisnicima Dnevnog boravka podelili novogodišnje paketiće. Kao i svake godine najveću pažnju izazvao je dolazak članova Moto kluba „Warriors“ iz Obrenovca koji su u boravak stigli motorima kako bi podelili paketiće. Dvadesetak motorista obučenih kao Deda Mrazevi obradovali su korisnike, ali i sve prisutne na proslavi.

„Zahvaljujem svima koji su danas došli i obradovali korisnike boravka, ali i nas zaposlene. Radost na njihovim licima u suštini i jeste ono najbitnije. Humanost koju su ovi ljudi pokazali tokom cele godine danas je krunisana“ – rekla je Jugoslava Zajić, rukovodilac Dnevnog boravka.

Za goste je upriličena mini predstava korisnika i koktel.

Izvor: GO Obrenovac

Pogledajte prilog RTV MAG Obrenovac o proslavi