Novogodišnji bazar internacionalne škole „Prima“

Датум објаве: 20.02.2013.

Novogodišnji bazar internacionalne škole "Prima"

8. Decembra u internacionalnoj školi „Prima“ održan je Novogodišnji bazar čiji je vodeći sadržaj bio promovisanje umetničkih dela studenata odseka moderne i primenjene umetnosti i dizajna, u klasi profesora Srđana Vasića. U sklopu bazara bila je organizovana i aukcija slika i fotografija učenika škole „Prima“, a učenica Cunxin Fang je odlučila da prihod od prodaje njenih radova bude namenjen u dobrotvorne svrhe, za kupovinu umetničog pribora za korisnike DB „dr Olga Hadži-Antonović“ u Beogradu.

Takođe, međunarodna škola „Prima“ donirala je Stacionaru za osobe sa autizmom namirnice i sredstva za higijenu.

Pored humanitarnog, Bazar je imao i zabavni karakter uz muziku i dobru hranu. Specijalni gosti bili su Momčilo Bajagić- Bajaga i Filip Mitrović, učesnik prve sezone takmičenja Prvi glas Srbije.