Predstava `Pubertitis` u SKC Obrenovac

Датум објаве: 21.12.2018.

Predstava `Pubertitis`  u SKC Obrenovac

I ove godine obrenovačka publika imala je priliku da vidi korisnike Dnevnog boravka na sceni Sportsko kulturnog centra. Komedija o prvoj ljubavi „Pubertitis“, nastala je kao rezultat saradnje dnevnog boravka sa učenicima Zmajeve škole. Iskreno drugarstvo, praćeno željom za dobrom zabavom rezultiralo je divnom energijom na sceni.
Pored zanimljive komedije, publika je imala priliku da vidi i prezentaciju aktivnosti koje se realizuju u okviru usluge dnevnog boravka, kao i izložbu radova naših korisnika nastalih na kreativnoj radionici.
Na kraju, naši korisnici su sa svojim defektolozima i radnim terapeutima imali priliku da se poklone i dobiju aplauz od članova opštinskog veća na čelu sa predsednikom opštine, saradnika i prijatelja boravka, roditelja, drugara iz obrenovačkih škola, korisnika DB Šiljakovac… Dobijene čestitke i reči hvale su najveća nagrada…