Revija sporta u Obrenovcu

Датум објаве: 05.11.2015.

Revija sporta u Obrenovcu

Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograda uz podršku i pomoć grada Beograda, odnosno Kancelarije za mlade i saradnju sa udruženjima gradjana u četvrtak, 5. novembra, organizovao je jedinstvenо sportsko druženje osoba sa invaliditetom. Dešavanje je bilo u prostoru Kluba za mlade Sportsko-kulturnog centra Obrenovac.

Svoje učešće u sportskom druženju uzeli su: članovi Društva za cerebralnu paralizu, učenici škole „Sveti Sava“ iz Umke, najmlađi članovi šah kluba „Hoze Raul Kapablanka” i korisnici Centra za smeštaj i dnevni boravak dece i omladine ometene u razvoju. Pored korisnika dnevnog boravka Obrenovca, druženju su se priključili i korisnici iz DB Barajevo-Šiljakovac i DB Lazarevac. Na kraju ove manifestacije svi učesnici su se još neko vreme družili uz posluženje, dobivši zahvalnice za učešće.
DB Obrenovac je, nakon ove sprotske priredbe, priredio nastavak zabave u svom boravku za korisnike iz DB Šiljakovac i Lazarevac, sa svojim vaspitačima.