„Zajedno pomeramo granice“

Датум објаве: 04.06.2013.

„Zajedno pomeramo granice“

U Srednjoj zanatskoj školi u Rakovici održana je, u nedelju, 2. juna, tradicionalna manifestacija učenika ove škole „Zajedno pomeramo granice“. Pred velikim brojem gostiju, među kojima su bili i korisnici DB Borska, učenici ove škole, koju pohađaju i deca sa smetnjama u razvoju, pokazali su svoje radove i veštine koje su savladali. Manifestaciju je otvorio predsednik Gradske opštine Rakovica Milosav Miličković.

Osim sportskih aktivnosti, javnog časa karatea, posetioci su mogli da se upoznaju sa veštinama poput kaligrafije i origamija, a organizovana je i revija frizura učenika ove škole. Takođe, organizovana je i prodajna izložba radova učenika Srednje zanatske i Internacionalne škole, u okviru projekta „Upoznajmo se da bismo se razumeli“ koji je organizovan pod pokroviteljstvom GO Rakovica.

Sve vreme trajanja manifestacije posetioce su zabavljali rok bend beogradskih gimnazijalaca i polaznici Škole gitare „Čupavko“.