“Nema razlike – svi smo jednaki”

Датум објаве: 01.03.2017.

“Nema razlike - svi smo jednaki”

U Obrenovcu na Gradskom trgu održana je manifestacija „Uključivanje osoba za hendikepom u društvo.“
U organizaciji Kancelarije za mlade, Udruzenje studenata sa hendikepom, Udruženja Snaga optimizma, Eko-dvorišta, KEC-Tara i Beogradskog centra za osobe sa invaliditetom, na sunčanom trgu u Obrenovcu održano je još jedno u nizu druženja, ovoga puta pod sloganom „Nema razlike-svi smo jednaki.“
Bilo je to druženje na kom smo imali priliku da vidimo kako izgleda pesma na znakovnom jeziku u izvođenju učenike Tehničke škole Obrenovac koje je za ovu priliku pripremila surdolog Anđelka Kaljević, zatim partija šaha između slabovidih takmičara sa šahovskom sekcijom Tehnicke skole ali i da učestvujemo u takmičenju u stonom tenisu i bodrimo naše drugare.
Prelep sunčan dan upotpunila je atmosfera i druženje učenika Tehničke škole, korisnika Dnevnog boravka, kao i članova Udruzenja gluvih i nagluvih Obrenovac.