Saradnja ustanova na Čukarici – poseta učenika gimnazije „Ruđer Bošković“

Датум објаве: 29.10.2016.

Saradnja ustanova na Čukarici - poseta učenika gimnazije „Ruđer Bošković“

Od ove školske godine ponovo smo uspostavili saradnju sa privatnom gimnazijom „Ruđer Bošković“ pa su nam maturanti, njih četrnaestoro, došli u posetu. Izrazili su želju da upoznaju naš Boravak, saznaju nešto bliže o našim korisnicima i uslovima u kojima su zbrinuti. Prisustvovali su organizovanim dnevnim aktivnostima, pružili podršku našim korisnicima u njihovoj realizaciji, a tamo gde su mogli, nadmetali su se sa njima u sportskim igrama.
Plan nam je da se jednom nedeljno posećujemo, organizovanim prevozom koji nam je gimnazija ustupila i da zajedničkim snagama realizujemo sportske radionice, radionice primenjene umetnosti, kao i zajedničke priredbe.
Kako je zadovoljstvo zbog uspostavljene saradnje obostrano, očekujemo obilje interesantnih dešavanja u toku narednih godinu dana.