Dan osoba sa invaliditetom i humanitarna poseta u DB Obrenovac

Датум објаве: 23.12.2013.

Dan osoba sa invaliditetom i humanitarna poseta u DB Obrenovac

I ove godine se u Boravku obeležio svetski dan osoba sa invaliditetom. Ovaj put je inicijativu imala Patronažna služba iz Doma zdravlja Obrenovac. Patronažne sestre su svojim prisustvom uveličale ovaj datum, i obeležili smo ga sa radionicom crtanja i slikanja.

Prethodno, 28. novembra, DB Obrenovac je posetila delegacija Internacionalne škole Beograd sa predstavnikom Goranom Zarubicom. Priredili su nam prelepo iznenađenje i neprocenljivi poklon za naše korisnike – koš u dvorištu Boravka.

Korisnik Dalibor Živkovic rekao u svom pozdravnom govoru: „Počastvovani smo Vašom posetom i željom da nas upoznate i družite sa nama“. Time smo i obeležili višegodišnju saradnju sa Internacionalnom školom i pripremu za nastavak sprovođenja plana i programa za narednu godinu.