Prednovogodišnje aktivnosti

Датум објаве: 20.02.2013.

Prednovogodišnje aktivnosti

Učenici iz Doma za decu sa oštećenim sluhom su posetili Novi Sad, školu "Milan Petrović" i prodajnu izložbu u Narodnoj banci.

Nakon kraćeg obilaska grada, obišli su novi objekat Škole u kome se nalaze proizvodne radionice, dom, bazen, sala za rekreaciju, senzorne sobe, kabineti za rehabilitaciju svih vrsta hendikepa, sala za sastanke, suvenirnica, deo za teoretsku nastavu.

Deca su sa zadovoljstvom učestvovala u proizvodnji recikliranog papira i ukrašavanju starih kutija. Družili su se sa učenicima, razgovarali, igrali se u bilijar sali. Potom su obišli Narodnu banku gde su učestvovali na prodajnoj izložbi dečjeg stvaralaštva sa svojim radovima.

Zaposleni u Narodnoj banci, koji su bili i organizatori čitave ekskurzije, bili su veoma ljubazni i nesebično su pomogli da dan bude lep i uspešan.