Првенство Београда у стоном тенису за ОСИ

Датум објаве: 16.11.2023.

Првенство Београда у стоном тенису за ОСИ

У уторак 14. новембра, у спортском центру Вождовац одржано је Првенство Београда у стоном тенису за особе са инвалидитетом.

Међу такмичарима су били корисници дневног боравка Живимо заједно , ученици Медицинске школе Београд, Стоно тениски клуб СТИБ, те корисници Спортског савеза особа са инвалидитетом Београда. Међу осталим спортистима били су и корисници Дома Сремчица, корисници Центра из дневних боравка Шекспирова, Борска и Чукарица, МНРО Звездара, СРУ ОСИ Победник.

Око 50 такмичара са територије целог Града, оба пола и свих категорија и врста инвалидитета, борили су се за најсјајнија одличија. У својим категоријама прва места су освојили Младен Живковић, Радојка Јовановић, Миодраг Стојковић, Драган Вујисић и Душан Марисављевић.

Организатор манифестације био је Спортски савез особа са инвалидитетом Београда, под покровитељством Секретаријата за спорт и омладину и Секретаријата за социјалну заштиту града Београда.

Извор: ССОСИБ