Srećna Nova godina!

Датум објаве: 30.12.2016.

Srećna Nova godina!

Kraj stare i početak Nove 2017. godine svečano i veselo je obeležen u svim organizacionim jedinicama Centra bogatim programom, priredbama, manifestacijama u lokalnoj sredini a najviše i najradosnije u samim ustanovama koje pohadjaju naši korisnici. Zajedno sa njima  u slavlju su učestvovali i gosti, roditelji, predstavnici Gradske uprave i lokane samouprave, predstavnici društveno odgovornih kompanija, udruženja građana, donatori i prijatelji, svi oni koji sa pažnjiom prate i nesebično pomažu rad i unapređenje uslova u našim jedinicama tokom cele godine i koji su se zdušno potrudili da našim korisnicima uveličaju slavlje.

Zauzvrat, korisnici su izveli priredbe i programe, samostalno ili u saradnji sa učenicima škola sa kojima saradjuju u inkluzivnim aktivnostima, ili su jednostavno uživali u predstavama koje su za njih osmišljene i izvedene, radujući se poklonima. Uz svako druženje je neizbežna bila dobra zabava uz pesmu, igru, dobru muziku, posluženje, uz obećanja da se saradnje nastave.

Zahvaljujemo se svima i želimo srećnu i uspešnu Novu 2017. godinu!