Zvezdarski sajam sporta i zdravlja u SC „Olimp“

Датум објаве: 30.09.2013.

Zvezdarski sajam sporta i zdravlja u SC "Olimp"

Sportski centar „Olimp – Zvezdara“ u subotu 28. septembra organizovao je 4. po redu Zvezdarski sajam sporta i zdravlja.

Prisutnim građanima, učenicima, i zaintersovanima, među kojima su bili i korisnici DB Šekspirova, predstavilo se više od 20 sportskih klubova i škola sporta za decu i odrasle sa opštine Zvezdara, a najmlađi članovi sportskih klubova održali su prezentaciju sporta koji treniraju. Svi posetioci Sajma imali su priliku da izaberu pravi sport za sebe uz konsultacije sa sportskim trenerima i uz savete lekara. Za prisutne je izveden i kulturno-zabavni program i pozorišna predstava u amfiteatru Sportskog centra „Olimp“.

Zvezdarski sajam sporta i zdravlja bio je prilika da se deca i roditelji upoznaju sa različitim sportskim programima u okviru SC „Olimp“, a sve u cilju promocije zdravog načina života, rekreativnog bavljenja sportom i kvalitetnog ispunjavanja slobodnog vremena kod najmlađih.

Sajam je organizovao SC „Olimp“ u saradnji sa Gradskim sekretarijatom za sport i omladinu i GO Zvezdara.

(Foto: 24 sata)