Novogodišnja priredba u DB Šekspirova

Датум објаве: 27.12.2013.

Novogodišnja priredba u DB Šekspirova
26. decembra u Šekspirovoj je izvedena tradicionalna priredba, ove godine komad pod nazivom „Moja Vojvodina“. Pred velikim brojem korisnika, roditelja, gostiju, donatora, korisnici su pokazali svoje umeće za šta su nagrađeni velikim aplauzom.Kao gost proslave nastupio je inkluzivni hor “Ison“ iz Novog Sada izvodeći popularne kompozicije, praćene gestovima i pokretom, u čije su se izvođenje uključili i naši izvođači a i publika. Hor “Ison” okuplja decu sa ometenošću iz ŠOSO „Milan Petrović“, nastavnike i profesore iz ove škole kao i učenike i profesore iz drugih škola, roditelje dece koja pevaju u horu, studente i druge ljude dobre volje koji žele da pomognu u radu ovog hora.

Paketići za korisnike su, za ovu priliku, obezbedjeni donacijom kompanija „Atlantic grupa – Soko Nada Štark“ i PC Ušće, posredstvom „Confluence Property Management“.